KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16123041
nr 1612 3041
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, Signerad, figurer. Bildmått: 10x7,5, yttermått inklusive ram: 28x21 cm
Utrop:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:16:59
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund