KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16123041

nr 1612 3041

Bertil Bull Hedlund

(1893-1950), Sverige

Etsning, Signerad, figurer. Bildmått: 10x7,5, yttermått inklusive ram: 28x21 cm

Utrop:

500 kr

måndag 15 april 2024
kl 20:16:59

Bertil Bull Hedlund

Läs mer om Bertil Bull Hedlund